Tình báo quân đội đã phát hiện và bắt giữ một quân nhân quân đội Ukraina, một người từng đã tham gia quân khủng bố “DPR” và trốn tránh cơ quan thực thi pháp luật.

Kết quả của chiến dịch đã bắt giữ người dân tỉnh Kharson, một người vào năm 2014 đã tham gia chiến binh trong bộ chỉ huy của “DPR”, tại tp Chasov Yar, người này đã thực hiện những mệnh lệnh khủng bố của quân khủng bố “DPR”, chống những người yêu nước Ukraina.

Vào tháng 7 năm 2014 khi các thành phố Ukrauina ở Donbass bắt đầu được giải phóng hắn bỏ chạy khỏi cái gọi là “dân quân Novorossia” về quê ở tỉnh Kherson. Nhằm mục đích trốn trừng phạt hắn đã tham gia tuyển quân và gia nhập quân đội Ukraina theo ký kết hợp đồng.

Важливо

Військовою контррозвідкою спільно з співробітниками Національної поліції зі складу Об’єднаних сил викрито та затримано військовослужбовця Збройних Сил України – члена «ДНР»#ООС #операція_ОСВ результаті комплексу заходів, реалізованого співробітниками військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднанихсил, викрито та у взаємодії з Нацполіцією затримано учасника терористичної організації «ДНР», який переховувався від правосуддя в одній з військових частин Об’єднаних сил.Так, в результаті проведеної спецоперації затримано мешканця Херсонської області, який у 2014 році приєднався до бойовиків проросійських бандформувань та вступив на службу до штабу «ДНР» у місті Часів Яр, де зі зброєю в руках виконував вказівки своїх ватажків з виявлення та затримання патріотично налаштованих громадян України в Артемівському районі Донецької області. У липні 2014 року з початком звільнення українських міст від проросійських бандформувань, затриманий залишив службу в «ополченні Новоросії» та повернувся до Херсонщини.Згодом, з метою уникнення від покарання молодик призвався за мобілізацією до Збройних сил України та в подальшому уклав контракт на проходження військової служби в одній з військових частин, яка залучена до операції Об’єднаних сил.Оперативники військової контррозвідки викрили та певний час тримали колишнього бойовика під контролем.06 липня 2018 року матеріали щодо протиправної діяльності вказаної особи передано до Бахмутського відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області з метою відкриття кримінального провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Військова контррозвідка зі складу Об’єднаних сил продовжує виконання заходів направлених на виявлення осіб, причетних до участі у проросійських терористичних організаціях з метою притягнення їх до відповідальності.Разом переможемо!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 7 липня 2018 р.

Cơ quan tình báo đã theo dõi những hành động của hắn và cuối cùng đã quyết định bắt giữ, mở vụ án về tham gia các băng đảng vũ trang bất hợp pháp chống lại quân nhân này.

Nguồn: Sevodnya

»Cùng chủ đề